profil na facebook
dla_przedsiebiorcow_oczyszczanie_miast
Strona główna / Dla przedsiebiorców / Niszczenie dokumentów

7-2TM3Hkz3ZVCERzLaocwQSUaJ370EUOPBdfnfplPzlIBa5puLt66rW3uty6CGS-Cg5GLmAW2Er_3JK_cmjAQw

kgStTGJIPzKTHyP2w7IsOgosLUbpfErzf1TNyYnGZjZIBa5puLt66rW3uty6CGS-Cg5GLmAW2Er_3JK_cmjAQw

jdtZ1Nigmw1YKkdm021yRd6zaan8JQr5t_-4FD_2ModIBa5puLt66rW3uty6CGS-Cg5GLmAW2Er_3JK_cmjAQw

8eByI3yNh_fej0y1bSiNLy0iN0j0pNeykBV8SSuYkNFIBa5puLt66rW3uty6CGS-Cg5GLmAW2Er_3JK_cmjAQw

S9J-cuLvhFcQ0T9nUFvzpHzXh9BNbhvVhKUnYdnZoxdIBa5puLt66rW3uty6CGS-Cg5GLmAW2Er_3JK_cmjAQw

Niszczenie dokumentów

100% pewność

Niszczenie Dokumentów to rozwiązanie systemowe, gwarantujące zachowanie całkowitej poufności niszczonej dokumentacji.

Spółka reagując na zapotrzebowanie świadczy usługi niszczenia dokumentów, które mogą się odbyć pod nadzorem zlecającego (w jego obecności). Mają Państwo 100% pewność dokonania usługi również w przypadku zlecenia jej nam bez osobistego uczestnictwa w niszczeniu, gdyż usługa może zostać udokumentowana zapisem na płycie CD.

Dokumenty niszczone są na miejscu, w siedzibie Klienta, za pomocą specjalnego urządzenia, wyposażonego w niszczarkę, kontener z prasą i elektroniczną wagę paletową. Istnieje również możliwość przywiezienia dokumentów do nas.

Wykonując usługę profesjonalnego niszczenia dokumentów, zdobywamy coraz szerszą grupę zadowolonych Klientów. Współpracujemy m.in. z bankami, instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi, firmami i zakładami pracy, urzędami miast i gmin, urzędami skarbowymi, sądami i prokuraturą, szkolnictwem, służbą zdrowia oraz innymi jednostkami i zakładami budżetowymi.

ND® to usługa, która daje Ci pewność całkowitego i bezpiecznego zniszczenia niepotrzebnych dokumentów.

Korzystając z naszych usług spełniasz wymagania Ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr. 101 poz. 926) w zakresie administrowania zbiorami danych osobowych a także dbasz o zachowanie poufności dokumentacji służbowej powstającej w Twojej organizacji.

Dajemy maksimum komfortu.

Nie wymagamy przygotowywania dokumentów do niszczenia ani ich segregacji. Nasze rozwiązanie wyposażyliśmy w wysokiej klasy urządzenie niszczące marki Schleicher, które potnie dokumenty przechowywane w teczkach lub skoroszytach. 

Usługę rozliczymy według ilości zniszczonych dokumentów, a nie według nakładów pracy. Dzięki wbudowanej wadze paletowej dokładnie wiesz - za co płacisz.

Zniszczony materiał zabieramy ze sobą. We własnym zakresie belujemy i dostarczamy bezpośrednio do recyklingu. W ten sposób chronimy środowisko i Twoje interesy. 

W celu pozyskanie szczegółowych informacji o usłudze prosimy kontakt z Działem Sprzedaży.